Автотехника

IT-галузь в Україні зросте на 20% в 2017 році — голова Global Logic

Керуючий директор Global Logic в Україні Ігор Біда розповів виданню про проекти, над якими працюють в компанії, поділився прогнозами щодо зростання галузі в поточному і наступному році і розповів як IT може допомогти у вирішенні глобальних проблем людства

За останній рік компанія в Україні зросла майже на 300 осіб. З чим це пов'язано?

У... ( подробнее )

$500 тис. інвестував в сервіс для бекапа хмарних даних венчурний фонд Колодюка

Венчурний фонд AVentures Capital інвестував $500 тис. на Spinbackup. Команда проекту розробляє рішення по резервному копіюванню даних для користувачів "хмарних" сервісів, таких як G Suite і Office 365 і планує створювати аналогічні продукти для інших популярних хмарних сервісів, повідомляє ain.ua.

Розмір одержаної частки не розкривається,... ( подробнее )

Intel офіційно закрив офіс в Україні

Найбільша американська IT-компанія Intel офіційно закрила офіс в Україні, повідомляє видання AIN.UA.

Інформація про ліквідацію ТОВ "Інтел Україна" була внесена в Єдиний державний реєстр 1 грудня. Вимоги кредиторів прийматимуться до 1 лютого 2018 року. За даними видання, глава українського офісу Дмитро Калита з грудня припинив виконання... ( подробнее )

Apple вдвічі скоротить поставки нового смартфона iPhone X

Компанія Apple в два рази скоротить обсяги поставок смартфона iPhone X, заплановані на цей рік. При цьому до початку продажів найдорожчого в історії Apple смартфона залишається менше двох тижнів. Про це повідомляє газета Nikkei.

Причина такої ситуації — технічні проблеми з функцією розпізнавання обличчя. Труднощі виникли при приєднанні... ( подробнее )

Як змусити майнер відмовитися від биткойна

Максим Прасолов багатьом українцям відомий в першу чергу як продюсер мультимедіа. З 2001 по 2017 рік він брав участь у створенні більш 50 анімаційних рекламних роликів, 3D-фільмів, комерційних і промислових додатків, комп'ютерних ігор, а також створив перший український графічний роман "Даогопак". Максим працював з міжнародним рітейлом і такими промисловими... ( подробнее )

Вчені вперше за 37 років запустили двигуни "Вояджера"

Вченим Національного управління по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (NASA) вдалося запустити двигуни запущеної в 1977 році міжпланетної станції "Вояджер-1", яка знаходиться зараз на відстані більше 20 млрд кіломет від Землі. Про це йдеться в повідомленні на сайті NASA.

Востаннє ці двигуни запускалися в 1980 році. "З цими двигунами,... ( подробнее )

У ніч на понеділок українці зможуть спостерігати Супермісяць

В цьому році проходження точки перигею місячної орбіти збігається з повним місяцем, і видовище великою і яскравою місяця обіцяє бути приголомшливо красивим.

В ніч на 4 грудня Місяць підійде до Землі на мінімальну відстань вперше за 6 років — 362 тис. км.

Як пояснюють астрономи, явище суперповню пов'язано з тим, що повний Місяць,... ( подробнее )

У Нідерландах відкрили перший у світі міст, надрукований на 3D-принтері

У голландському місті Гемерт відкрили перший у світі міст, надрукований на 3D-принтері. Він призначений для використання велосипедистами, повідомляє "Європейська правда", посилаючись на NOS.

Робота над печаткою мосту, що складається з близько 800 шарів, тривала три місяці. Він створений з посиленого, попередньо спресованого бетону.

"Однією... ( подробнее )

Великобританія інвестує у школярів 20 млн фунтів заради кібербезпеки

Курс Cyber Discovery орієнтований на дітей від 14 до 18 років і включає в себе онлайн і оффлайн освіта, пов'язане з хакерством. На думку IT-експертів, ініціатива повинна компенсувати зростаючу нестачу кваліфікованих кадрів у країні.

Зацікавлені старшокласники повинні будуть заповнити онлайн-анкету та пройти тест, а кращі з них зможуть перейти... ( подробнее )

Нова система від Amazon пропустить кур'єрів в будинок у відсутність господаря

Компанія Amazon представила сервіс для "розумного" будинку під назвою Amazon Key. Він дозволяє пропускати в свій будинок кур'єрів.

Система Amazon Key складається з спеціального замка і камери відеоспостереження, пише TechCrunch.

Amazon Key запуститься 8 листопада в 36 містах США і буде доступна тільки абонентам платного сервісу... ( подробнее )