Автотехника

Биткоин покупатель beware: США sec предупреждает 'осторожность' за криптовалют инвестиции

Глава комиссии по ценным бумагам и биржам США предупредила о биткоин и других инвесторов криптовалюта остерегаться мошенничества и преступной деятельности в секторе.

В финансовом регуляторе сильнейших заявление, сек стула Джей Клейтон сказал: “Если организатор гарантирует возврат, если возможность звучит слишком хорошо, чтобы быть правдой,... ( подробнее )

2018 будет годом 4K ТВ идет большой, но HDR по-прежнему отстает

Во время черной пятницы и в преддверии Рождества , уцененные телевизоры были объявлены с словечки, такие как 4K, ultrahd и HDR съемка обвязываем вокруг, как новейшая и самая лучшая вещь – но разве сейчас подходящее время, чтобы купить один?

Были сожжены 3D-телевизоров, а затем раздражают часто дрянь смарт-телевизоров, вы можете быть прощены... ( подробнее )

Скільки "Укрпошта" планує заробити в 2018 році

ПАТ "Укрпошта" планує в наступному році збільшити чистий дохід на 34,6% порівняно з показниками 2017 року до 8,303 млрд грн.

Такі дані містяться в проекті фінансового плану підприємства, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Найбільше "Укрпошта" розраховує наростити динаміку в сегменті посилок — на 51% до 728,7 млн грн. Зростання доходів... ( подробнее )

Біткойн, iPhone і спиннер: що шукали українці в Google у 2017 році

Компанія Google традиційно представила підсумковий рейтинг найпопулярніших запитів українських користувачів в році, що минає.

"Традиційно наприкінці року ми аналізуємо мільйони пошукових запитів, щоб з'ясувати, що найчастіше шукали українці і що запитували Google в цьому році", — відзначають в компанії.

Незважаючи на те, що українців... ( подробнее )

До 2020 року Китай запустить масове виробництво домашніх роботів

Китай планує до 2020 року налагодити масове виробництво і застосування домашніх роботів.

Згідно з планами Міністерства промисловості і інформатизації Китаю, до 2020 року має бути налагоджено масове виробництво і застосування роботів для домашнього обслуговування, а також випуск зразків роботів для лікування, реабілітації та допомоги літнім... ( подробнее )

Активи "Волі" в Криму купив житель Москви — ЗМІ

ТОВ "Телесистеми", яка до окупації півострова Росією було підрозділом групи компаній "Воля" в Криму, змінили своїх власників, повідомляє видання Liga.net

Тепер один з найбільших на півострові провайдерів кабельного ТБ і інтернету став належати росіянам. Зокрема, кіпрська компанія Aquorn Holding LTD, що належить кіпрській Volia LTD, продала... ( подробнее )

Глава Apple побоюється людей більше, ніж штучного інтелекту

Глава корпорації Apple Inc. Тім Кук заявив, що його турбує не штучний інтелект, а люди, думаючі машини, в той час як нові технології можуть змінити світ на краще.

"Багато було сказано про потенційні негативні аспекти штучного інтелекту. Я не турбуюся з-за машин, що думають люди, які мене турбують люди, думаючі машини. Ми повинні працювати... ( подробнее )

10 найгірших пристроїв 2017 року: від вилки з шумозаглушенням до кепки з динаміками

Видання Engadget склало рейтинг найбільш невдалих пристроїв минає 2017 року. У нього потрапили як досить незвичайні рішення нікому невідомих компаній, так і фейли іменитих виробників. Соковитискач Juicero

Першим стала соковижималка американської компанії Juicero, яка вичавлює сік не з фруктів, а зі спеціальних пакетів з фруктовою сумішшю.... ( подробнее )

На виробництво 3D-принтерів для кераміки одеський стартап отримав $500 тис.

Венчурні фондны Empire State Capital Partners і Impulse VC уклали договір на $ 500 тис. з одеським стартапом Kwambio, що спеціалізується на 3D-друку керамічних та металевих виробів, розробив високоточний 3D-принтер під назвою Ceramo One. Розробники називають принтер "першим високоточним 3D-принтером для друку керамічних виробів".

Кошти... ( подробнее )

Наказ Моз про підвищення норм електромагнітного випромінювання припинений через суд

Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив скаргу громадської організації "Інститут громадського здоров'я" і призупинив до вирішення справи у суді дія наказу Міністерства охорони здоров'я України, яким збільшувалися норми допустимого електромагнітного випромінювання з 2,5 мкВт/кв. см до 10 мкВт/кв. см і скасовувалися санітарні паспорти... ( подробнее )