Автотехника

"Нова пошта" зміцнила свою команду екс-менеджером "Укрпошти"

Компанія "Нова пошта" призначила директором своєї "дочки", компанії "НП Логістик", Андрія Нестеренка, який раніше обіймав посаду директора з міжнародного бізнесу ПАТ "Укрпошта". Про це повідомляє прес-служба компанії.

"На цій позиції він буде розвивати бізнес групи "Нова пошта" в сегменті фулфілменту, попит на який в Україні зростає одночасно... ( подробнее )

Як зробити Україну привабливою юрисдикцією для IT-галузі?

IT-сектор називають локомотивом нашої економіки. За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, він входить в трійку лідерів експорту, поступаючись лише АПК та металургії. Але чи є причини радіти такому локомотиву? Свіжі дані від TOP LEAD кажуть, що Україна в 2016 році експортувала IT-послуг на $3,2 млрд, це 33-е місце в світі. Попереду... ( подробнее )

Віртуальний легіон: як і на чому заробляють в кіберспорті

Ринок кіберспорту — один з найбільш швидкозростаючих у світі. За даними організації Newzoo, він щороку зростає зі швидкістю +50%, що є кращим показником для будь-якої з галузей. І хоч зростання вже сповільнюється (в 2018-му, за прогнозами аналітиків, сегмент додасть всього 13%), можна говорити, що геймінг стане одним з найбільш об'ємних секторів... ( подробнее )

Web Summit 2017: як під одним дахом конкурують держави, корпорації та стартапи

Директор діджитал-напрямки 1+1 медіа Ганна Ткаченко поділилася своїм враженням від найбільшої технологічної конференції Європи і розповіла про те, чому там дуже мало українських стартапів

Web Summit — це не тільки найбільша цифрова конференція Європи, але і величезна майданчик для комунікації талантів з тими, хто їх шукає.

Тому... ( подробнее )

Samsung створила акумулятор, який заряджається в п'ять разів швидше звичайного

Нова технологія дозволяє Samsung масово синтезувати графен (вуглецевий елемент, одержуваний з графіту) у вигляді кульок (хоча, швидше, схоже на попкорн) з використанням діоксиду кремнію (SiO2), який допомагає захистити їх і забезпечити батареї електропровідність. Тим самим буде скорочено час зарядки і в той же час забезпечено захист від високих температур.... ( подробнее )

Мінінфраструктури створило підприємство для забезпечення кібербезпеки

Міністерство інфраструктури створило генеральний секретаріат цифрової інфраструктури та державне підприємство, яке буде займатися питаннями кібербезпеки, повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк. Про це повідомляється в прес-релізі Мінінфраструктури.

"Ми пішли на випередження: поки буде прийнята Концепція захисту критичної... ( подробнее )

Киберполиция попереджає про атаку вірусу Scarab

Киберполиция зафіксувала масове поширення вірусу-шифровальщика, відомого як Scarab, повідомляє департамент кіберполіції Національної поліції України.

Цей вірус вперше виявили фахівці з кібербезпеки в червні 2017 року, а 24 листопада, було зафіксовано його поширення за допомогою найбільшої спам-ботнету мережі "Necurs".

Фахівці... ( подробнее )

Юлія Порошенко спільно з виробником "Нашої Ряби" займуться агроинновациями (оновлено)

Співзасновники проекту Tech Radar Юлія Порошенко і Максим Бахматов разом з агрохолдингом "Миронівський Хлібопродукт" бізнесмена Юрія Косюка 14 листопада запустили акселератор аграрних інновацій — MHP accelerator.

Програма триватиме 7 місяців, в рамках якої будуть відібрані близько 30 проектів.

Як зазначають організатори, програма... ( подробнее )

Китай готується запустити зв'язок 5G в 2019 році

У 2019 році Huawei планує випустити смартфон з підтримкою стандарту зв'язку 5G завдяки чіпу самостійної розробки, розповів гендиректор компанії Сюй Чжицзюн на 4-й Міжнародній конференції з питань інтернету.

Від китайських компаній високих технологій не відстають і оператори зв'язку, які бажають брати участь у формуванні світових стандартів... ( подробнее )

"Три посилки в одні руки": як поштовики об'єдналися проти держави

7 грудня Верховна Рада внесла поправки в Податковий кодекс. Серед низки змін український парламент схвалив і запровадження норми обмеження на безмитне ввезення фізичними особами товарів в Україну. Зокрема, згідно з прийнятим законом українці зможуть протягом місяця отримувати тільки три посилки з товарами з-за кордону вартістю до 150 євро кожна,... ( подробнее )