Автотехника

Найбільший британський банк відмовився від російських програм

Один з найбільших британських банків Barclays припиняє використовувати антивірусні програми "Лабораторії Касперського" після попереджень уряду про використання продуктів російської компанії.

Про це банк повідомив у листах до своїх клієнтів, передає "BBC".

У суботу Barclays розіслав відповідні повідомлення близько 290 тисяч клієнтів.

У... ( подробнее )

Біотехнологічний стартап допоможе в боротьбі з браконьєрством рідкісних тварин

Незважаючи на те, що всі види носорогів зараз знаходяться під охороною, браконьєри продовжують знищувати їх заради цінного рогу, який у країнах Азії використовується для дорогих різьблених виробів, а в традиційній китайській медицині вважається цілющим засобом. Згідно з даними, тільки за останні 10 років браконьєри знищили понад 8 тис. африканських... ( подробнее )

Samsung відкриє центр досліджень штучного інтелекту

Південнокорейська компанія Samsung запустить центр для дослідження штучного інтелекту, повідомляє The Korea Herald.

"Ми створюємо центр для підтримки досліджень, пов'язаних з штучним інтелектом, який є базовою технологією для четвертої промислової революції", — наводить видання заяву компанії.

Компанія також зазначає, що "продовжить... ( подробнее )

Google запустила в Україні платіжний сервіс Android Pay

Компанія Google представила в Україні платіжний сервіс Android Pay, який дозволить оплачувати українцям покупки за допомогою смартфонів. Про це йдеться в блозі компанії.

"Сервіс дозволяє оплачувати товари і послуги в магазинах і додатках за допомогою смартфонів на базі Android 4.4 і вище, не втрачаючи часу на пошук банківської карти або... ( подробнее )

Скільки Україна заробляє на IT-послуги

Український ринок розробки програмного забезпечення займає третє місце у країні експорту, поступаючись тільки продовольчого сектору та металургії. В структурі експорту послуг частка ринку становить 26%.

У 2016 році ринок збільшив податкові надходження в бюджет на 88% до 7,1 млрд грн.

Можливо, тому регулюванням у цій сфері вирішило... ( подробнее )

Apple зізналася, що спеціально уповільнює роботу старих айфонів

Apple відповіла на звинувачення у заниженні швидкості роботи старих айфонів. Компанія визнала, що навмисно знижує тактову частоту процесорів. Про це Apple розповіла у відповідь на запит видання TechCrunch.

У компанії пояснили, що мета Apple — надавати користувачам "кращий досвід, включаючи високу продуктивність і довгий термін служби їх... ( подробнее )

Учені з NASA вперше виявили в Сонячній системі міжзоряний астероїд

Астрономи NASA після докладного вивчення астероїда, який вони виявили в жовтні, прийшли до висновку, що він походить з іншої зоряної системи. Про це повідомляє сайт космічного агентства NASA.

Космічний об'єкт 1I/2017 U1 отримав назву "Оумуамуа", що в перекладі означає "посланець". На думку астрономів, астероїд подорожував по Чумацькому... ( подробнее )

Як виріс експорт IT-послуг в Україні

За дев'ять місяців поточного року український експорт IT-послуг зріс на 17,5% і склав $1,97 млрд. Про це повідомляє ІТ - комітету Європейської Бізнес Асоціації.

Частка експорту галузі в загальному експорті послуг України склала 25%. За даними асоціації, за останні десять років експортний потенціал індустрії зріс майже в 6 разів.

В... ( подробнее )

Обсяг українського IT-ринку в 2018 році може перевищити $2 млрд — прогноз

В наступному році обсяг IT-ринку в Україні може скласти $2,12 млрд, повідомляють в компанії MTI з посиланням на прогноз дослідницької компанії IDC.

В цілому, з 2015 року спостерігається тенденція поступового відновлення ринку після кризи. Так, якщо в 2015 році його обсяг становив $1,4 млрд (-42% в порівнянні з 2014), то вже у 2016 році... ( подробнее )

Google "вб'є" мільйони старих додатків для Android-смартфонів

Американська корпорація Google слідом за офіційним оголошенням про відмову від 32-бітних додатків зробила не менш шокуючу заяву про те, що має намір "вбити" мільйони програм та ігор, які зараз доступні в рамках магазину Google Play.

Згідно з повідомленням Google, починаючи з другої половини 2018 року, вона перестане додавати в магазин Google... ( подробнее )