Обо всем

Пожежа на вулиці Юності: житель опинився у вогняній пастці

Про це повідомили в ГУ ДСНС в Києві, передає СтройОбзор.

Горіли вхідні двері двокімнатної квартири.

Як виявилося, на момент займання в приміщенні знаходився чоловік. Відчувши запах гару і побачивши, що горять вхідні двері, мешканець квартири вийшов на балкон, щоб дочекатися рятувальників. Вогнеборці евакуювали мешканця квартири... ( подробнее )

До Землі наближається потенційно небезпечний астероїд

Наземні служби спостереження NASA попереджають про наближення до Землі астероїда довжиною до 440 метрів. Максимально близько до нас він підійде сьогодні - 19 грудня.

Об'єкт 2019 XO3 наближається зі швидкістю близько 101520 км/ч. Вперше астероїд був виявлений грудня. У NASA провели 21 пряме спостереження для визначення швидкості.

Астероїд... ( подробнее )

Вчені повністю відтворили одного з найбільш небезпечних динозаврів

Найлютіший хижак за всю історію планети жив в кінці Юрського періоду на території сучасної Америки. Вчені відкрили його ще в 1990-х, але повністю описали тільки зараз. Хижий динозавр отримав ім'я Allosaurus jimmadseni в честь його першовідкривача Джима Медсена. Він виявив один з двох повних кістяків цього хижака.

Знайдений скелет важив... ( подробнее )

Китай запустив ракети Long March з дев'ятьма супутниками

Китай вивів на орбіту дев'ять супутників за допомогою ракети Long March 4B. В якості палива на ній використовується гідразин і тетраоксид азоту.

Старт переносили на троє діб з-за несприятливих погодних умов.

На відео з запуску можна побачити відлітають ізоляційні пластини по мірі набору ракетою висоти.

Головним вантажем... ( подробнее )

Відео дня: Типи учнів у класі та Оля Полякова - Нічна Жриця

ТИПИ УЧНІВ У КЛАСІ || Забавні шкільні персонажі від 123 GO!

Ми всі ходили в школу. Але для всіх нас вона пройшла по-різному. Сьогодні ми дізнаємося, які типи учнів є майже в кожному класі. А ви знайомі з такими яскравими персонажами?

Оля Полякова - Нічна Жриця

Напередодні новорічних свят Ольга Полякова випустила кліп... ( подробнее )

Карти показують майбутнє наших міст

Недавнє опитування, новини.ком.АУ знайшли більш ніж 57 відсотків респондентів найбільше хвилює швидкий інтернет.

З 5G — наступного покоління після 3G і 4G — користувачі можуть скористатися перевагами швидкого підключення до мережі зв'язку з високою пропускною здатністю.

Це буде швидше, більш чуйні і мають більш високу ємність,... ( подробнее )

Телескоп зробив нереально чітке фото нашого Сонця

Сонячний телескоп Daniel K. Yorn (DKIST), найбільший у світі сонячний телескоп, зробив своє перше зображення Сонця - зображення нашої зірки з найвищим дозволом на сьогоднішній день .

Нові зображення показують неймовірні деталі невеликих магнітних структур. Оскільки будівництво 4-метрового телескопа закінчується на вершині Халеакалы на гавайському... ( подробнее )

Сонце допоможе знайти інопланетян

Наше Сонце може якось допомогти виявити ознаки життя на далеких планетах, за умови, що людство навчиться виконувати в космосі один дуже непростий маневр.

Мотивація для виконання цього складного маневру вельми серйозна – можливо, це допоможе підтвердити наявність життя на внесолнечной планеті. Астробиологи, здійснюють пошуки життя за межами... ( подробнее )

Комунальники усувають масштабну аварію у центрі столиці

Про це повідомив начальник служби моніторингу та аналізу якості надання послуг КП «Київтеплоенерго» Олександр Пелипишин, передає СтройОбзор.

Прорив стався вчора, 5 листопада, близько 16:40 на розі вулиць Шота Руставелі та Саксаганського. У зоні проведення робіт знаходяться суміжні комунікації. Зокрема, теплові мережі в двох місцях перетинають... ( подробнее )

$15 млрд через мобільний злиття йти вперед

ТПГ і Vodafone буде дозволено стати однією компанією, об'єднують свої значні частки на ринку фіксованого зв'язку, широкосмугового доступу та мобільних відповідно оскаржити Телстра і Оптус.

Суддя Джон Міддлтон доставили зранку рішення у Федеральному суді, після трьох-тижневого слухання у вересні минулого року.

Він сказав, що злиття... ( подробнее )