Обо всем

ЗМІ: Запуск секретного супутника Zuma завершився невдачею

Компанія SpaceX провела запуск ракети-носія Falcon 9 в рамках секретної місії Zuma в інтересах уряду США.

Супутник Zuma не міг досягти розрахункової орбіти і розбитися при падінні в океан. Стверджується, що космічний апарат не зміг вчасно відокремитися від другого ступеня ракети-носія Falcon 9 компанії SpaceX.

Як повідомляє агентство... ( подробнее )

Браузер Opera отримав захист від прихованого майнінгу

Захист від майнер з'явилася в бета-версії браузера. Нова функція забезпечує захист від програм, що використовують процесор відвідувача сайту, не отримавши згоди власника, повідомляється в блозі розробників Opera.

Функція під назвою NoCoin захищає користувача від вбудованих в деякі сайти майнеры криптовалют, які таємно використовують реурсы... ( подробнее )

Знайдено новий доказ еволюції

Біологи Прінстонського університету в США вперше спостерігали виникнення нового виду хребетних тварин у дикій природі. Дослідники виявили, що на галапагосском острові Дафне з'явилися раніше не описані зоологами дарвиновы в'юрків. Відкритий вид прозвали Великою птицею. Про це повідомляє видання Science Alert.

У XIX столітті натураліст і... ( подробнее )

У NASA показали тріщину на Сонці

Магнітні карти сонячної атмосфери виявляють тріщину довжиною понад 700 000 км, з якої сонячний вітер летить в Сонячну систему. Представлене зображення структури засноване на даних Обсерваторії сонячної динаміки NASA.

Астрономи називають таке явище корональної дірою. Це область, де сонячне магнітне поле відкривається, дозволяючи сонячним... ( подробнее )

У ноутбуках HP виявили проблеми з батареєю

У ноутбуках HP виявлена проблема в роботі батарей, що змусило компанію ініціювати кампанію по заміні проблемних компонентів. Причиною тому стали повідомлення про перегрів, розплавлюванні або обвуглюванні батарейного блоку. У трьох випадках було завдано шкоду майну на суму $4500, а ще в одному випадку користувач отримав опік руки першого ступеня.

У... ( подробнее )

Територія Твоєї Техніки презентувала перший у світі техноплатьеРеклама

У суботу, 23 жовтня, в ТРЦ Lavina Mall відкрився магазин ТТТ (Територія Твоєї Техніки). До урочистого заходу команда ТТТ підготувала цікаву розважальну програму: презентувала технологічне сукню, генератор Van de Graaff, а також провела вікторини та розіграші.

Компанія ТТТ володіє 17-му професійним досвідом у сфері оптових і роздрібних продажів.... ( подробнее )

Назвати її поганої карми: компанія GoPro виходить з гул ринку

Глава виконавчої влади, який минулого тижня скоротив свою зарплату до $1, сказав він шкодував, що не взяв зарплати "набагато раніше", щоб зберегти робочі місця, і показав, Гопро буде розглядати пропозиції про поглинання з боку великих компаній такі погані фінансові результати.

Незважаючи на жахливі новини, вболівальники з провідних компанію... ( подробнее )

Деякі КЕС гаджети були дивними, але вони будуть скласти вашу білизну

При цьому в найбільшій технологічної виставки світу взяв на цьому тижні в Лас-Вегасі і встановити порядок денний для великої технологія тенденцій цього року, вона також дебютувала кілька по-справжньому несподіваних нововведень — деякі безглузді, але корисні, а інші просто дивні.

У цьому році тенденція робити побутової техніки смарт, наприклад,... ( подробнее )

Виявлено новий вид орангутанів

Коли в 1997 році дослідники знайшли в районі Батанг Тору (Північна Суматра) ізольовану популяцію орангутанів, передбачалося, що тварини належать до одного з двох відомих видів: до суматранским орангутанам (Pongo abelii), эндемичному для Суматри, і калимантанским орангутанам (Pongo pygmeaeus), що живуть на прилеглому острові Борнео.

Однак... ( подробнее )

Базу Санта-Клауса знайшли у космосі

Напередодні Різдва деякі вчені знову починають активно вивчати можливість існування Санта-Клауса, його здатності швидко пересуватися по планеті, не втомлюватися при цьому і не згоряти на роботі - в прямому і переносному сенсі. На цей раз було піднято питання щодо того, де може перебувати житло Санти, а також фабрика, де пакують подарунки.

Астрономи... ( подробнее )