Обо всем

Кращі фітнес-навушники для заняття цим літом

Музику, аудіокниги або підкасти є відмінним способом, щоб супроводжувати або оживити вдалої сесії активність, і, коли ви перебуваєте поза і близько в австралійському влітку ви хочете навушники, які не КС, коли є піт все.

З цією метою, я тестував останні пропозиції від трьох відомих виробників, з одиницями всіх, спеціально призначені для... ( подробнее )

З-за шуму моторів мова дельфінів стає простіше

Дратівливі звуки антропогенного походження — по більшій частині від різних засобів транспорту — джерело особливої форми забруднення навколишнього середовища, шумового. Воно надає неочевидне, але негативний вплив на здоров'я людей і природу. Шум кораблів, гідролокаторів підводних човнів, які працюють вітрогенераторів має особливий вплив на життя морських... ( подробнее )

Астрономи намагаються розрахувати швидкість розширення Всесвіту

Як відомо, відстані між галактиками збільшуються, Всесвіт розширюється. Для опису цього процесу є космологічний закон, який називається законом Хаббла. Одна з складових закону — постійна Хаббла: коефіцієнт, що описує швидкість розбігання галактик. Для визначення цього коефіцієнта в арсеналі вчених є кілька методів, однак ці методи приводять до двох... ( подробнее )

Відео дня: Настя Каменських, Ліга Сміху і LITTLE BIG

LITTLE BIG - AK-47

Новий кліп фрік-групи LITTLE BIG набрав за три дні більше 3,5 млн переглядів.

Думка користувачів розділилися. Хтось хвалить пісню, стверджуючи, що вона міцно засіла в голову. А хтось критикує, сподіваючись, що кліп заблокують за порушення авторських прав Діснея.

У підсумку, на 244 тисячі позитивних... ( подробнее )

Названа причина аварії Союзу МС-10

Виконавчий директор Роскосмосу Сергій Крикальов заявив, що причиною аварії при запуску космічного корабля Союз МС-10 стало зіткнення бічного прискорювача і другий ступені при поділі ступенів, з-за чого нижня частина другого ступеня отримала пошкодження.

Під час запуску пілотованого космічного корабля Союз МС-10, що проходив 11 жовтня 2018... ( подробнее )

Вчені запропонували новий метод вивчення віку Всесвіту

Одним з найважливіших питань сучасної космології є питання про вік нашого Всесвіту. Протягом приблизно одного століття – з часів відкриттів, зроблених Ейнштейном, Хабблом, Леметром та іншими дослідниками, які привели до створення теорії Великого вибуху – нам відомий відповідь. Вік Всесвіту становить приблизно 13,8 мільярда років (згідно з сучасними... ( подробнее )

Томограф довів, що собаки розуміють мова людини

Власникам собак, напевно, хоча б раз здавалося, що їх вихованці розуміють значення тих чи інших слів. Є велика ймовірність, що ці припущення були правдивими — дослідження вчених з Університету Еморі довело, що собаки можуть асоціювати слова з певними об'єктами. Результати роботи опубліковані в науковому журналі Frontiers in Neuroscience. У процесі... ( подробнее )

Вашої кінцевої Різдвяний подарунок керівництво технік

Якщо ви шукаєте для деяких маленьких подаруночків для ваших близьких чи ви дійсно хочете, щоб побалувати себе під час боксу день продажів, ось деякі їжу для роздумів.

ВЕКТОР РОБОТ АНКИ В

Це один для ранніх. Якщо у вас є молодший брат або племінник, який любить свої іграшки гаджети, ви можете ввести його у вектор.

Вектор-це... ( подробнее )

Апарат InSight прилетів на Марс

Американська міжпланетна дослідна станція InSight, подолавши понад 484 млн км, майже досягла орбіти Марса. Вчора станція виконала останню корекцію траєкторії. Сьогодні ввечері космічний апарат увійде в атмосферу планети і, якщо всі операції пройдуть успішно, м'яко приземлиться на рівнині Елізіум.

На відміну від марсохода Curiosity і майбутнього... ( подробнее )

Невдалий запуск Союзу: У екіпажа проблеми зі здоров'ям

Аварія сталася на Байконурі під час запуску пілотованого корабля «Союз». На 119-ій секунді сталося позаштатне відключення двигунів носія. Потім спрацював аварійний маяк, корабель розділився на відсіки і випустив парашут. Екіпаж здійснив аварійну посадку і приземлився в Казахстані, всі залишилися живі.

На борту корабля, який вирушив... ( подробнее )