Обо всем

В будинку на Великій Житомирській незаконно будують ресторан

Про це повідомила мешканка будинку Євгенія Бєлорусець, яка також опублікувала відповідні документи, передає СтройОбзор.

Як виявилося, в 2018 році власник підвального приміщення під виглядом капітального ремонту почав будувати ресторан. При цьому, за словами мешканців будинку, робочі почали зносити несучі стіни. А по самому будинку вже пішли... ( подробнее )

Важко ремонтувати: З'явилося відео розбору розкладачки Motorola Razr

Повне відео розбирання нещодавно випущеної Motorola Razr з'явилося в Мережі, але це не гарні новини. Складаний смартфон, ви навряд чи зможете відремонтувати самостійно.

Відео починається з моменту, коли нагрівається задня частина нижньої половини телефону, де розташований датчик відбитків пальців, який необхідно відключити.

Тепер... ( подробнее )

Програміст створив шапку-невидимку для веб-камери

Скрипт для видалення людей в режимі реального часу з відео створив програміст Джейсон Майес. На відео ви зникаєте, при цьому не потрібно використовувати якісь програми або технічні пристрої. Скрипт видаляє рухомий предмет, залишаючи фон недоторканим.

Сама технологія знаходиться в тестовому режимі, але будь-який бажаючий може перевірити... ( подробнее )

Астроном: Астероїд Бенну може зіткнутися з Землею

Астероїд Бенну, який активно вивчається NASA, має шанс зіткнутися з Землею, знищивши все живе. Такий прогноз дав астроном-планетолог з інституту SETI Майкл Буш.

Зараз до астероїда корабель посланий Osiris Rex, який повинен зібрати зразки космічного тіла і повернутися на Землю до 2023 року.

Майкл Буш вважає, що ймовірність зіткнення... ( подробнее )

Наші упередження не дають нам знайти інопланетян

Якщо б ми виявили докази інопланетного життя, смоли б усвідомити це? Життя на інших планетах може настільки відрізнятися від того, до чого ми звикли, що ми не можемо розпізнати ніяких біологічних сигнатур, які вона виробляє.

В останні роки відбулися зміни в наших теоріях про те, що вважати биосигнатурой і які планети можуть бути придатними... ( подробнее )

У ніч на суботу можна побачити самий потужний зорепад

Метеорний потік Геминиды — один з найбільш потужних "звездопадов" в році досягне свого піку в ніч з 13 на 14 грудня, повідомляє gismeteo.ua.

Геминиды унікальні тим, що виробляють велику кількість метеорів. Згідно з прогнозами Американського метеорного товариства (AMS), злива Геминидов в 2019 року може принести до 150 метеорів на годину,... ( подробнее )

Британський вчений: На супутнику Юпітера є восьминоги

На супутнику Юпітера Європі можуть існувати організми, схожі на восьминогів. А в печерах Марса можуть перебувати примітивні організми. Про це заявила британська астроном, професор Моніка Грейді.

Під час посвячення в ректори Ліверпульського університету Хоуп, Грейді заявила, що сказала, що на Марсі цілком може знаходитися життя.

"Коли... ( подробнее )

Коронавірус: Facebook скасував свою конференцію з-за епідемії

Щорічна конференція для розробників F8, яку влаштовує Facebook, офіційно скасована. Про це повідомляється в спеціальному повідомленні соцмережі.

"Кожен рік ми з нетерпінням чекаємо можливості приєднатися до нашого глобального співтовариства розробників F8 і поділитися нашим баченням майбутнього, яке ми будуємо разом. Але враховуючи зростаючу... ( подробнее )

Вбудований антивірус Windows виявився найкращим

Незалежна лабораторія AV-Test провела експертизу 18 популярних антивірусів. Як виявилося, кращим рішенням для користувачів є вбудований антивірус на Windows.

Німецька компанія склала рейтинг на основі зручності використання, продуктивності і надійності. Microsoft Windows Defender набрав максимум серед цих категорій.

Так, антивірус... ( подробнее )

Зонд NASA виявив дивні хвилі біля Сонця

Найшвидший об'єкт, коли-небудь створений людьми, виявив інтенсивні енергетичні хвилі, що йдуть від нашого Сонця, а також швидкість сонячного вітру набагато вище, ніж передбачала будь-яка модель. Ні одне з відкриттів не очікувалося і не може бути легко пояснена.

Сонячний зонд «Паркер» NASA, запущений в 2018 році, наблизився до Сонця ближче,... ( подробнее )