Обо всем

Роботу SpotMinі приробили руки

Компанія Youbionic розробила електромеханічні руки, адаптовані для установки на робота SpotMini, виробленого компанією Boston Dynamics. Файли, необхідні для самостійної 3D-друку деталей рук продаються на сайті компанії.

SpotMini — це чотириногий ходячий робот, вироблений компанією Boston Dynamics. Його нова версія, представлена в кінці... ( подробнее )

Китай та Індія оголосили бойкот Apple

Аналітики з Bank of America Merrill Lynch припустили, що Apple зіткнулася з тривожним "неформальним бойкотом" з боку споживачів в Китаї та Індії.

Опитування, проведене дослідницькою групою, показує зацікавленість користувачів у оновленні до iPhone. Причому більшість з них — власники Samsung або Huawei.

За прогнозами аналітиків,... ( подробнее )

Класичний Моторола телефону сальто зробити (дорого) камбек

Легендарний Моторола RAZR телефону сальто робить повернення, згідно зі звітом Уолл-Стріт Джорнал.

Коли БГМ глобальної (компанія, яка придбала права на мобільного бренду Nokia) відновлено улюблений Нокіа 3310 на початку 2017 року, вона не сильно змінилася. Він привіз дешеві і міцні пристрої, що не принципово відрізняється від оригіналу.

Нові... ( подробнее )

Вчені: Гени не впливають на тривалість життя

Генетики з двох американських компаній - Calico Life Sciences і Ancestry.com - провели дослідження генетичної та фенетичної інформації 400 мільйонів чоловік, які народилися в XIX і XX столітті. Оцінка спадкових і жизнеобразующих факторів змусила переглянути значущість генів в тривалості життя. Робота опублікована в журналі Genetics.

Ancestry.com... ( подробнее )

Рух айсбергів Антарктиди за 40 років показали на відео

Наукові аніматори Pixel Movers & Makers Марло Гарнсуорти (Marlo Garnsworthy) і Кевін Плак (Kevin Pluck) створили 50-секундний кліп про рух айсбергів з 1976 по 2017 рік.

Дані, які використовуються для візуалізації, були зібрані з різних джерел і агентств, у тому числі Центру дистанційного зондування в Університеті Бригама Янга (BYU)... ( подробнее )

Довгоочікуваний авіатехніки Apple може, нарешті, бути у виробництві

На своїй щорічній запуск нового iPhone у вересні 2017 року, його рекламували майбутній бездротової зарядки майданчик під назвою Військово-повітряних сил, який обіцяв можливість одночасно заряджати ваш iPhone, Apple спостерігати і AirPods.

З приходом iPhone на 8 і iPhone Х, компанія представила бездротової зарядки для своїх пристроїв. Технологія... ( подробнее )

Большие выигрыши с казино «Вулкан Неон»

Предложения с большим количеством игр являются большим плюсом, ведь игроки могут выбрать оптимальное направление под свои требования и насладиться оригинальным игровым продуктом. Не обязательно предварительно проходить регистрацию. Ведь клуб «Вулкан Неон» заботиться о своих пользователях и предлагаем им совершенно бесплатные слоты, которые не устанавливают... ( подробнее )

І ліки, і наркотик: Вчені вивчили карту геному конопель

Співробітники Університету Торонто розповідають, що ця знахідка стала лише однією з цілої низки відкриттів, які вдалося зробити завдяки довгоочікуваної карті геному канабісу, де детально описується розташування генів на хромосомах. Серед інших відкриттів значиться виявлення гена, відповідального за виробництво каннабихромена (CBC) — менш відомого... ( подробнее )

Сонцю передбачили перетворення в кристал

Міжнародна група астрофізиків з США, Великобританії і Канади з'ясувала, що з часом в ядрі білого карлика, який перетвориться Сонце в кінці свого життя, почнуться процеси кристалізації іонів вуглецю і кисню. Цей процес вивільнить значна кількість тепла і зупинить остигання зірки на мільярд років. Стаття дослідників опублікована в журналі Nature.

Білі... ( подробнее )

Випущений перший в світі згинається планшет

Відбулася офіційна презентація сгибающегося планшета, яка пройшла в Пекінському національному конференц-центрі.

Компанія Rouyu Technology представила перший у світі складаний смартфон, який носить назву FlexPai. Новинка має 7,8-дюймовий екран, створений за технологією AMOLED.

У ньому встановлений процесор Snapdragon восьмої серії... ( подробнее )