Обо всем

Ігрову залежність офіційно визнали хворобою

Всесвітня організація охорони здоров'я включила ігрову залежність в офіційний список хвороб. Вона увійшла в 11 видання Міжнародної класифікації хвороб, представлене сьогодні.

У МКБ - 11 включено близько 55 тисяч хвороб, розладів і травм. Ігрове розлад було включено у розділ розумових захворювань на додаток до інших видів залежностей.

Відповідно... ( подробнее )

Знайдено новий тип чорної діри

Команда дослідників з Університету Нью-Гемпширу виявила докази існування проміжно-масової чорної діри (IMBH). Відкриття було зроблено за допомогою космічної рентгенівської обсерваторії "Чандра", що належить NASA. Крім того, у дослідженні були задіяні рентгенівський телескоп XMM-Ньютона (ESA) і Швидкий Рентгенівський Телескоп (NASA).

Відтепер,... ( подробнее )

Xiaomi створила розумні скейтборд і велосипед

Асортимент продукції компанії Xiaomi поповнився відразу двома засобами пересування по місту: скейтбордом Acton Smart Electric Skateboard і велосипедом Himo Electric Bicycle. Обидві новинки оснащені двигунами і здатні їхати без фізичної допомоги з боку користувача. Крім того, вони підтримують різні смарт-функції.

Acton Smart Electric... ( подробнее )

Марсохід зробив селфи під час пилової бурі

Представлений чудовий автопортрет робота Curiosity - великого планетохода, бороздящего простори Марса вже протягом майже шести років.

На цей раз ровер зобразив сам себе під час масштабної пилової бурі, яка накрила Червону планету ще в кінці травня. Цей шторм досяг колосальних розмірів, охопивши приблизно чверть усієї поверхні Марса.

На... ( подробнее )

На Марсі знайшли можливі ознаки життя біля вулканів

Планетологи Університету Джона Хопкінса в США виявили причину формування геологічної структури Medusae Fossae, походження якої раніше було незрозумілим для вчених. Згідно з висновками дослідників, формація з'явилася в результаті катастрофічних вивержень вулкана, які також призвели до виникнення водойм і, можливо, життя. Стаття з результатами наукової... ( подробнее )

Вчені підрахували масу Чумацького Шляху

Новий метод оцінки мас галактик обіцяє більш надійні результати, особливо в застосуванні до великих наборів даних, які дають сучасні огляди неба. У цьому дослідженні, проведеному групою астрономів на чолі з Эктой Патель (Ekta Patel) з університету арізони, США, вперше спостерігаються переміщення галактик-супутників Чумацького шляху в трьох вимірах... ( подробнее )

Яблуко вдарив $9м за брехню австралійців

За словами Сари суду, комісар Австралійська Комісія з конкуренції і споживачам, які завели справу проти технологічного гіганта, штраф штрафи за порушення прав споживачів в Австралії.

"Це хороший результат для нас і головне хороший результат для споживачів," мс суді розповів новини.ком.ау.

Apple, був притягнутий до суду АССС за... ( подробнее )

Знайдені докази наявності води на Місяці

В пустелі на північно-заході Африки вчені виявили місячний метеорит, що містить переконливі докази наявності прихованих запасів води на Місяці. На думку дослідників, що вивчали метеорит, на нашому природному супутнику її запасів може бути навіть стільки, що вистачить для забезпечення майбутньої колонії. Про своє відкриття вчені поділилися в журналі... ( подробнее )

Запропоновано новий метод пошуку інопланетян

Коли мова йде про пошуки позаземного розуму у Всесвіті, перед нами постає складна проблема: що саме нам слід шукати?

Крім давнього питання про те, чи існує розумне життя у Всесвіті, постає питання про те, чи ми зможемо визначити, що маємо справу саме з позаземною цивілізацією, коли і якщо ми знайдемо її.Маючи на увазі, що у людства є досвід... ( подробнее )

SpaceX запустила ракету з багаторазової щаблем

Вранці 4 червня з космодрому у Флориді відбувся старт ракети Falcon 9 з корисним навантаженням у вигляді комунікаційного супутника SES-12 люксембурзької телекомунікаційної компанії. Перша ступінь ракети вже бувала у вживанні.

У вересні минулого року вона використовувалася для запуску експериментального орбітального апарату X-37B Повітряних... ( подробнее )