Обо всем

Huawei представила смартфон з чотирма камерами

Huawei показала в Китаї смартфон Nova 2s. Смартфон отримав безрамковий дизайн з дисплеєм майже у всю передню панель і дві подвійні камери.

Huawei Nova 2S оснащується 6-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю Full HD+ (2160 х 1080 пікселів) і співвідношенням сторін 18:9, сканером відбитків пальців, основною камерою 20+16 Мп і подвійний... ( подробнее )

В Instagram з'явилися архіви історій

Розробники Instagram реалізували в додатку новий розділ під назвою "Архів історій". У нього будуть потрапляти історії після закінчення 24 годин після публікації. Раніше ці короткі відео віддалялися через добу після появи в стрічці.

Навпроти кожної історії буде показуватися дата публікації, самі історії будуть відображатися у вигляді сітки.... ( подробнее )

У Сонячну систему влетів астероїд незвичайної форми

Астрономи змогли оцінити розміри і форму першого міжзоряного астероїда, виявленого в жовтні цього року. Астероїд названий командою телелескопа Pan-STARRS Оумуамуа, має сигароподібну форму – його довжина (близько 400 метрів) в десять разів перевищує товщину, стверджують учені в статті, опублікованій в журналі Nature.

За словами астрономів,... ( подробнее )

Астрономи пояснили загадкові спалахи на Місяці

Вченим вдалося з'ясувати причину появи загадкових спалахів на Місяці. За словами вчених, головна причина - зіткнення маленьких метеоритів з поверхнею нашого супутника.

Допоміг ученим в розкритті даної загадки телескоп, розташований на території Греції в обсерваторії Крионери. Протягом 22 місяців проводилися спостереження за захована від... ( подробнее )

Попрощатися з тріщинами екранів телефонів

Але ходити з розбили екран або перебуваючи в постійному страху, що незабаром може бути справою минулого, з досліджень з австралійського Національного університету (Ану) очолює розробку небиткого скла для мобільних телефонів.

Алюмосилікатного скла, яке використовується для виробництва екранів смартфонів і в той час як він є загальним компонентом... ( подробнее )

Інопланетні цивілізації могли загинути в галактичній війні

Дослідники заявили, що галактична війна могла стати причиною знищення інопланетних цивілізацій. Таке припущення було після загадкових спалахів в сузір'ї Гідри.

У 2014 році астрономи, досліджуючи сузір'я, побачили яскраві спалахи, які могли статися від штучного джерела. Частина фахівців вважає причиною того міжгалактична війна.

До... ( подробнее )

Вручили Нобелівські премії 2017 року

В Стокгольмі, 10 грудня, були вручені медалі одинадцяти лауреатам Нобелівської премії за 2017 рік. Нагородження проходило в Міській ратуші, де з рук короля Швеції Карла XVI Густава всі лауреати отримали свої нагороди.

Премію з фізіології отримали американські вчені Джеффрі Холл, Майкл Росбаш і Майкл Янг за відкриття молекулярних механізмів,... ( подробнее )

Астронавт показав на відео вихід у відкритий космос

Астронавт NASA Рендолф Брезник опублікував відеозапис, знятий під час перебування у відкритому космосі. Запис було зроблено на звичайну екшен-камеру.

50-річний американський астронавт потрапив у NASA в 2004 році. Він знаходиться на борту МКС з липня 2017 року і числиться командиром нинішньої експедиції. Відеозапис зроблена під час майже... ( подробнее )

Google навчив штучний інтелект грати в шахи

У статті, опублікованій в онлайн-бібліотеці Arxiv.org інженери з Google в деталях розповідають про те, як їх новітня ІІ-конфігурація AlphaZero змогла розвинути "надлюдські можливості" у шахах всього за кілька годин.

Після того, як у систему внесли лише базовий набір правил (без стратегій), AlphaZero знадобилося всього чотири години на те,... ( подробнее )

Ви повинні знати, якщо ви використовуєте громадський Wi-Fi Інтернет на свята

"Я думаю, що для багатьох з нас, у кого є купа дітей, коли ви їдете у відпустку, очевидно, про призначення, але подорож все про управління бездротовим доступом в Інтернет", - сказав Алекс Мертон Маккан, кібер-безпека блогера і McAfee в будинку "кібер мама".

“Не всі мережі, які виглядають як справжні, справжні. Але якщо ви отримаєте пароль... ( подробнее )