Авто Советы

Чим прибрати подряпину на авто: ТОП-5 порад

Подряпини на кузові автомобіля можуть виникнути з різних причин. Аварія, вандалізм, невдала парковка та інші неприємні події – основні випадки виникнення подряпин.

Про це повідомляє bigmir.net.

Ці прикрі огріхи псують зовнішній вигляд вашого авто і постійно попадаються на очі, проте не варто поспішати викидати купу грошей на нову... ( подробнее )

ТЕСТ: Вгадай автомобіль, заглянувши під капот!

Визначити марку і модель по зовнішності не проблема. Досвідчений же автолюбитель здатний зробити вірне припущення і щодо того, що знаходиться у ластівки під капотом. Перевір свою кмітливість і спостережливість, вгадай автомобіль, заглянувши під капот.

Раніше повідомлялося про їзді "накатом" - спосіб заощадити, або шкідлива звичка.

подробнее )

Як завести автомобіль, коли щось пішло не так - поради

Будь-яка подорож – будь-то близьке, в магазин за покупками, чи далеке – до друзів через всю країну – починається з першого кроку. Якщо ви власник автомобіля, то для вас поїздка починається з запуску двигуна.

Сам по собі цей процес не складний – потрібно всього лише повернути ключ у замку запалювання, а в сучасних автомобілів і зовсім –... ( подробнее )

Поліція розповіла, як захистити свій автомобіль від викрадення

Кілька порад, як не привернути увагу зловмисників до своєї машини, нагадала поліція Херсона на своїй сторінці в Facebook.

Не залишати цінні речі в салоні автомобіля - -сумки, телефони, реєстратори та інше.

Завжди закривати авто на замок і не залишати ключі в замку запалювання. Навіть на заправках, шиномонтажах, перед коротким... ( подробнее )

Що потрібно для страховки авто в Україні у 2020 році

Без страховки ОСАЦВ (яку ще називають “автоцивілка“) в Україні не вийде навіть внести машину в реєстр. Вона обов'язкова і без неї не вийде бути повноправним членом дорожнього руху. Як її оформити і скільки вона коштує, розповідає bigmir.net.Що таке ОСАЦВ

ОСАГО - це страхування відповідальності перед іншими учасниками дорожнього руху. При... ( подробнее )

"Сам собі Кулібін": Чим краще обробити днище автомобіля

Сказати точно, чим краще обробити днище автомобіля неможливо. Вибір захисного складу залежить від стану кузова і, зокрема, днища машини. В одному випадку буде цілком достатньо обробити антикорозійним мастикою, а в іншому буде потрібно провести комплексну захист, що включає в себе кілька наступних способів обробки. Про це повідомляє bigmir.net.

Погодні... ( подробнее )

Як освятити авто в Україні - інструкція

В Україні нерідко можна спостерігати, як священики біля храмів освячують машини. Причому можна помітити як бюджетні, так і дуже дорогі автомобілі. Що потрібно для освячення авто в Україні, розповідає bigmir.net.Як освячують автомобілі в Україні

Під час освячення господар авто з сім'єю і священиком моляться про благополуччя і захисту в дорозі.... ( подробнее )

Як відкрити машину без ключа - поради

Відкривати машину без ключа доводиться не тільки автовикрадача. Іноді з таким завданням стикаються власники авто, які забули ключі всередині. Що робити в такому випадку, розповідає bigmir.net.

Варіант №1 - Покликати фахівців

Спеціальні служби завжди готові допомогти з ситуацією, проте за свої послуги попросять гроші. У Києві існує... ( подробнее )

Місця є!: З'явилася інтерактивна карта парковок у Києві

У Києві є 59 комерційних паркінгів, розрахованих на 14 600 місць. Про це нагадує “Київтранспарксервіс“.

В Києві активно прибирають на шрафплощадки машини “героїв паркування“. Звичне пояснення автомобілістів - відсутність місць на паркінгах.

У зв'язку з цим комунальники розмістили детальну інформацію про місцезнаходження всіх майданчиків... ( подробнее )

Їзда "накатом" - спосіб заощадити, або шкідлива звичка

Користуючись сучасними автомобілями, так званий рух “накатом“ не економить бензин і робить рух менш безпечним. Про це повідомляє Авто24.

Котитися з гори на “нейтралці“ - здавалося б відмінний спосіб економити паливо. І це так, але тільки для старих систем живлення з карбюраторами без ЕПХХ - економайзера примусового холостого ходу.

Іншими... ( подробнее )