До кого звертатися, якщо подряпав машину


Опубликованно 09.05.2019 08:18

До кого звертатися, якщо подряпав машину

Подряпати машину - дуже прикро для будь-якого автолюбителя. У цій ситуації потрібно пам'ятати, що це звичайна ситуація, з якою можна впоратися досить оперативно і без проблем. Що потрібно робити у випадку пошкодження лакофарбового покриття (ЛФП) розповіло Авто24.

Ваші наступні дії залежать від характеру і глибини пошкоджень - нижче на малюнку показана схема глибини подряпин, по відношенню до верствам ЛКП. Але для точного розуміння небезпеки подряпини краще звернутися за професійною діагностикою.

Поверхневі подряпини можуть з'явитися від частих непрофесійних мийок, в результаті спроб видалення “на суху“ льоду, піску або бруду. В такому випадку можна обійтися легкою поліруванням.

Подряпини у шарі лаку - більш глибокі ушкодження, що не дістають, однак, до фарби. Усуваються вони тільки глибокої поліруванням абразивними (професійними) поліролями. Такий поліруванням не можна зловживати, так як вона стоншує шар лаку. І проводити її можуть тільки професіонали - є великий ризик ще сильніше пошкодити власне авто без досвіду.

Подряпини лаку до фарби - полірування тут вже не допоможе і деталь доведеться фарбувати. Єдина втіха в тому, що з фарбуванням тут можна не поспішати - від корозії, кузов захищає залишився шар фарби і грунтовка. Якщо через подряпини видно грунт (зазвичай - білий) - значить, полірування не допоможе і фарбування або підфарбовування кузовний деталі не уникнути.

Подряпини до ґрунту - самий серйозний вигляд подряпин на ЛКП. Ушкоджене місце треба скоріше зафарбувати, щоб на металі не почала розвиватися корозія.

Раніше повідомлялося, що на Женевському автосалоні розрізали Nissan Leaf - що всередині електрокара.Категория: Авто Советы