Унікальний Різдвяний подарунок керівництво технік


Опубликованно 28.11.2019 10:36

Унікальний Різдвяний подарунок керівництво технік

І тепер, коли все технічно технологія (розумні пилососи, розумні оратори, розумні телевізори) є багато, щоб вибрати з.

Щоб допомогти, ми зібрали кілька самих гарячих продуктів на ринку, теж пару альтернатив.

Це лише невеликий список того, що пропонують в цьому сезоні і немає абсолютно ніякої браку альтернатив для більшості з них.

Взяти Нінтендо перемикач Лайт наприклад. Витратити трохи більше, і ви можете оновити до повної перемикач розмір Нінтендо, який дозволяє гри на ходу і підключіть до телевізора для використання в якості більш традиційної консолі. З нових консолей з'явиться в продажу під час Різдва наступного року, він може бути мудрим, щоб уникнути щось на зразок Xbox або PlayStation. Але якщо ви не дуже стурбовані вашої моделі швидко обігнав, там буде багато великі угоди навколо. Чекайте побачити деякі безпрецедентно низькі ціни на приставках поточного покоління.

Оригінальний перемикач також гра дозволяє на ходу, але це може бути варто чекати інших консолей, які, як очікується, запуск у наступному році. / AFP Фото / Казухиро ноги

В Samsung Galaxy А20-це ідеальний вибір для батьків, які хочуть відправити своїх дітей-підлітків їх перший телефон, тому що це дешево і якісно виконує, але є інші відмінні варіанти за тією ж ціною, в тому числі 3 компанії Alcatel і Motorola один макрос.

У Chromecast, перерахованих вище, це зручний частина пристрою для потокової передачі ваших улюблених шоу на телебаченні, і хоча він може бути просто підключений, і часто харчується ваш телевізор, він підходить не всім.

Для початку, користувачі Apple можуть мати деякі проблеми з кастингом, як Ґуґль дотримуватися сидить за межами технологічного гіганта "екосистема".

Якщо у вас пристрій з iOS, як iPhone або iPad, деякі програми (зокрема, програми Google, наприклад YouTube) будуть нормально працювати з Chromecast, в той час як інші вибагливі в кращому випадку або вгору не працюють.

Ви також не зможете зняти такі речі, як дублювання екрану телефону або ноутбука, Якщо ви використовуєте iPhone або MacBook. Для таких користувачів Apple TV-це краще, але більш дорогий варіант.

Еппл ТБ коштує значно більше, ніж у Chromecast, але має кілька переваг.

По-перше, це автономний пристрій, так що можете потік засобів масової інформації та грати в ігри все по-своєму.

Пульт також дозволяє для голосових команд Siri, який ви знайдете самостійно, використовуючи все більше і більше, як мінімалістський дистанційного заважає іноді дратує введення трекпад.

Як продукт Apple, ви також зможете відкрити нові компанії по ТБ і потокового сервісу через нього.

AirPods від Apple Pro Бездротовий навушники також оснащені активним шумозаглушенням, але грати краще з продуктами Apple.

У минулі роки простий писака панчіх були DVD-диски, компакт-диски та книги: розваги продукти, які були досить дешеві і прості в обруч.

В якості альтернативи можна подарувати потокового.

Можна просто подарувати подарунок, як чай, Кає спортивних або підписки на Netflix, або заплатити за кілька місяців Спотифай ваше giftee або музика акаунтами Apple.

Краса цього методу полягає в тому, що це трохи більш вдумливо, ніж запуск подарункової картки Мілл, а це не вимагає багато зусиль і грошей. Гарне емпіричне правило є платити щонайменше трьох місяців з обраної підписки.

Підписка на Кайо дає доступ до різним спортивним прямому ефірі за запитом.

Якщо ваші кишені достатньо глибокі, заплативши за весь рік до наступного Різдва ще в дусі, і в цей момент Ви можете просто прополоскати і повторити точно такий же подарунок, залишаючи вас один менше людей, щоб купити на наступний рік.

Що у вашому списку різдвяних покупок і, наскільки близько ви отримаєте в переддень Різдва, перш ніж панікувати про насправді нічого не купивши його? Дайте нам знати в коментарях нижче.тенденції в технології121Категория: Обо всем