LG запатентувала гнучкий смартфон з мінімальним корпусом


Опубликованно 29.11.2019 05:45

LG запатентувала гнучкий смартфон з мінімальним корпусом

У нещодавно виявлений патент компанії LG описується дуже незвичайний дизайн пристрою, що включає невеликий витягнутий корпус і дуже великий екран, який має чотири лінії згину, який обертається навколо корпусу і може бути повністю розкритою.

Заявка на патент була подана LG Display восени 2018 року, а нещодавно документ був опублікований. Його помітив нідерландський портал LetsGoDigital і створив на його основі рендери описуваного пристрою.

Як можна помітити, корпус описуваного смартфона досить вузький і витягнутий. При цьому обертається навколо корпусу екран — дуже великий дисплей, що має чотири лінії згину. Він може бути повністю розгорнуто (вкрай широкий екран, як видно, на рендерах знаходиться праворуч від корпусу). Які-небудь особливості пристрою в цілому не зазначаються: видно лише, приміром, що кнопка включення знаходиться на верхньому торці, а роз'єм USB-C — на нижньому.

Зрозуміло, поки що йдеться лише про патент — стане LG коли-небудь випускати таке пристрою, невідомо.

Раніше повідомлялося, що Google створює власний гнучкий смартфон.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем