BMW потроллил пікап Tesla в своїй новій рекламі


Опубликованно 02.12.2019 18:36

BMW потроллил пікап Tesla в своїй новій рекламі

Взаємний тролінг автокомпаній після виходу пікапа Tesla Cybertruck триває. Конкуренти не упускають можливість витончено підколоти один одного.

В даному випадку BMW вирішив зіграти на стали мемом розбите скло нового пікапа Тесла. Якщо хто не пам'ятає, вікна нові броньовані - на презентації пікапа в них кидали металевий шар, який повинен був за сценарієм відскочити, не пошкодивши скло. Тим не менш, скла ефектно розбилися.

Тепер же BMW випустила нову рекламу броньованого BMW X5 Protection VR6, де особливо підкреслили, що пуленепробивные скла кросовера забезпечують захист від осколків у разі потрапляння металевого кулі.

Потрібно відзначити, що Cybertruck і не позиціонують саме як броньований авто, тому порівняння не дуже справедливе. БМВ ж здатний витримати попадання з автомата Калашникова, а опціонна броньовані дах захищає від вибуху 200 грамів пластиду С4.

Comes with bulletproof windows and offers splinter protection in case it gets hit by a metal ball: The new BMW X5 Protection VR6: https://t.co/XnMPixFvRx[Combined fuel consumption and CO2 emission: 13.0 l/100 km; 298 g/km. Further information: https://t.co/3Hw3jgS6fo] pic.twitter.com/fn5uXAYawo— BMW (@BMW) November 22, 2019

Раніше публікувалася реакція користувачів Мережі на новий пікап Tesla: П'ятнична добірка #44.Категория: Авто Приколы