Volkswagen натякнув на молодшу модель «зеленої» лінійки


Опубликованно 15.01.2020 03:36

Volkswagen натякнув на молодшу модель «зеленої» лінійки

Силует автомобіля Санти на традиційній різдвяній листівці Volkswagen — майбутня електрична модель початкового рівня ID-лінійки.

Компанія Volkswagen традиційно привітала автомобільних журналістів різних країн світу різдвяною листівкою із зображенням майбутнього електрокара, силует якого дуже схожий на хетчбек ID.3. За інформацією Autocar, автомобіль Санти на листівці - компактний хетчбек, відомий під внутрішнім назвою ID.Entry, концепт якого компанія покаже в наступному році. На ринку новинка з'явиться в кінці 2021 або на початку 2022 року як моделі початкового рівня.

За інформацією видання, ID.Entry побудують на спрощеній версії платформи Volkswagen MEB. Ця архітектура буде використовуватися для різних електричних моделей Volkswagen, ?koda, Seat і китайської марки Jetta. Інформації про нову «візку» на даний момент немає. За словами операційного директора Volkswagen Ральфа Брандштеттера, батарея ID.Entry забезпечить запас ходу 210-240 км.

«Це невелика машина, яку люди будуть використовувати для більш коротких відстаней. У середньому поїздка на роботу становить менше 25 кілометрів, тому вам не потрібний великий запас ходу. Ми очікуємо, що його будуть купувати як другий або третій автомобіль», - сказав Брандштеттер.

Попередньо, ID.Entry досягне в довжину близько 3800 мм і буде зовні схожий на оновлені e-Up і Polo. При цьому новинка отримає просторий салон, порівнянний з недавно представленим Volkswagen Golf сьомого покоління.Категория: Автоновости