Тільки батареї: Нью-Йорк повністю відмовиться від газових електростанцій


Опубликованно 13.02.2020 09:03

Тільки батареї: Нью-Йорк повністю відмовиться від газових електростанцій

В останні роки міжнародне співтовариство все більше стурбований питанням шкоди, яка виробництво завдає навколишньому середовищу. У зв'язку з цим стають популярними такі розробки як електрокари, сонячні панелі на даху будинків тощо. Зараз же стало відомо, що у Нью-Йорку, по всій видимості, розгорнутий розміщення величезних акумуляторних батарей для живлення міста, замінивши ними газові електростанції.

Згідно з наявними даними, якщо все піде за планом, то Ravenswood Development, нинішній власник заводів, займеться виробництвом і розміщенням батарей у три етапи, причому перший з них буде завершено вже до березня 2021 року. Щодо планів по завершенню останніх двох етапів ніякої інформації поки немає.

Важливо відзначити, що представники Ravenswood Development заявили, що енергія, яка буде запасатися в акумуляторах, потенційно може надходити і з не зовсім екологічних джерел, таких як вугілля або природний газ. Але при цьому не варто забувати, що нові батареї все одно будуть більш екологічними, ніж газ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Mitsubishi встановить найбільший екран в світі на Таймс-сквер.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем