Смартфони на Android замінять документи


Опубликованно 14.02.2020 04:24

Смартфони на Android замінять документи

Про однокристальних системах Snapdragon 865 Snapdragon 765/765G ми вчора дізналися все, що стосується їх основних функцій і параметрів. Однак дещо цікаве залишилося за кадром.

Як повідомляється, ці платформи стали першими на ринку з підтримкою API Android Identity Credential. Android Identity Credential — це платформа всередині операційної системи Android, що дозволяє безпечно зберігати цифрові копії посвідчення особи. Наприклад, водійські права, паспорт і інші подібні документи.

Подробиць про цю розробці Google поки небагато, і неясно, коли подібна технологія буде реалізована у смартфонах. Але станеться це не раніше другої половини наступного року, так як це все буде реалізовано лише в Android R. Крім того, щоб такі документи мали силу, закони тієї або іншої країни повинні це розуміти. У будь-якому випадку, підтримка технології на апаратному рівні — це перший крок до впровадження нової функції в серійні продукти.

Нагадаємо, раніше були розкриті головні особливості нового Android.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем